O NAS DOŚWIADCZENIE TO PODSTAWA

FemiClinic to miejsce gdzie przyjmują najwyższej klasy specjaliści, nowoczesne i stylowe, dostosowane do potrzeb pacjentów o najwyższych oczekiwaniach. Wiele pozytywnych opinii potwierdza, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

aloe-vera

Dlaczego warto nas wybrać?

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy. Do każdego podchodzimy indywidualnie, zakładając, że świadczona przez nas opieka powinna być zrealizowana na takim poziomie jakiego każdy z nas oczekuje.

soap-bar

Potwierdzone doświadczenie

Wszyscy specjaliści przyjmujący pacjentów FemiClinic są uznani w swojej dziedzinie i mają wiele zawowodych i naukowych osiągnięć.

woman-lips

Pełne zaufanie klientów

Nasi pacjenci wystawiają nam najwyższe oceny za zarówno na niezależnym portalu ZnanyLekarz.pl jak i w mediach społecznościowych. Zawdzięczamy to świetnym specjalistom, którzy opiekują się pacjenatmi jak i również sprzętowi z którego koszystamy: laser MonaLisa Touch, USG Voluson S8, S6

Zobacz jak pracujemy

Zapraszamy do zapoznania się z krótką, wirtualną podróżą po naszej klinice. Poznaj naszych pracowników oraz wnętrze w którym będziesz czuł się wyjątkowo.

Bezpłatne WiFi

Możliwość
płacenia kartą

Miejsce przyjazne
niepełnosprawnym

Miejsce
klimatyzowane

Zadzwoń 510 511 511

Nasza misja

FemiClinic to miejsce stworzone przez dr Martę Blumską-Janiak, specjalistkę położnictwa i ginekologii, międzynarodowego eksperta w zakresie ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz Jacka Rajnowskiego-Janiak, managera z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w obszarze zarządzania. FemiClinic powstała przede wszystkim dla Kobiet. Z myślą o nich, ich potrzebach i oczekiwaniach. FemiClinic to klinika dla Kobiet na każdym etapie życia gdzie zapewniamy im kompleksową, holistyczną opiekę. Zespół FemiClinic to najlepsi specjaliści z zakresu położnictwa i ginekologii, ginekologii plastycznej, estetycznej, i rekonstrukcyjnej, medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, endokrynologii, diabetologii, ultrasonografii, badań genetycznych i rehabilitacji. FemiClinic – z troski o Kobiety.

Fundacja Filip

Oferta FemiClinic

Nowoczesna ginekologia
Ginekologia plastyczna, estetyczna i rekonstrukcyjna
Zdrowa ciąża
USG prenatalne
Diagnostyka prenatalna
Laseroterapia ginekologiczna
Radiofrekwencja mikroigłowa
Medycyna estetyczna
Chirurgia plastyczna

Endokrynologia
Diabetologia
Rehabilitacja uroginekologiczna
USG
Szkoła Rodzenia
Punkt pobrań
Szczepienia p. HPV
Szkolenia dla lekarzy

FemiClinic
footer-image-min
Bez tytułu

Weronika Książkiewicz