„Życie jest niesprawiedliwe, mawiali ci, którym się poszczęściło, zamykając tragedię wszystkich niepełnosprawnych w tych trzech zwyczajnych słowach, a potem wracali do swoich spraw.”

Jakub Małecki, Nikt nie idzie

Fundacja Filip powstała w 2018 roku aby wspierać Mamy Dzieci Niepełnosprawnych.

Od swego powstania pomogła już bardzo wielu Kobietom. Jest to możliwe dzięki pomocy i zaangażowaniu Lekarzy Specjalistów z FemiClinic.
Celem Fundacji jest udzielanie pomocy medycznej w zakresie podstawowej opieki ginekologicznej mamom, będącym opiekunami prawnymi, co najmniej jednego dziecka w wieku do 16 roku życia, posiadającego orzeczenie o niepełnosprawności i upowszechnianie wiedzy medycznej z zakresu położnictwa, ginekologii oraz nowoczesnych metod profilaktyki i leczenia.
Do celów fundacji należy także podejmowanie działań na rzecz promocji i rozwoju ginekologii oraz położnictwa, skupianie wokół idei Fundacji naukowców, dydaktyków, lekarzy i innych osób zainteresowanych rozwojem działań Fundacji, promowanie działalności w zakresie ochrony zdrowia kobiet oraz prowadzenie i wspieranie inicjatyw o charakterze zdrowotnym i edukacyjnym.

Fundacja Filip,
ul. Elizy Orzeszkowej 14/108,
02-374 Warszawa

Konto: BNP Paribas
49 1600 1462 1897 5455 0000 0001
Zapraszamy do wspierania Fundacji Filip

Masz pytania? Napisz do nas:

Wszystkie prawa zastrzeżone dla Fundacja Filip 2021

Projekt i wykonanie S P E C T A R.pl

pl_PL
en_GB pl_PL