Zadzwoń:   510 511 511      22 827 27 55      Napisz: recepcja@femiclinic.pl

dr Marta Blumska-Janiak

Absolwentka prestiżowego ośrodka uniwersyteckiego, Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, który ukończyła w 2004 roku. W trakcie studiów zaangażowana była praktycznie i naukowo w tematykę ginekologii i położnictwa. Pracowała przy projektach badawczych, odbywała staże w kraju i za granicą w nowoczesnych i wiodących szpitalach oraz w gabinetach położniczo-ginekologicznych.

W 2006 roku zaczęła rozwijać swoją karierę położniczo-ginekologiczną w Warszawie. Początkowo w Klinice Położnictwa i Ginekologii Szpitala im. Orłowskiego – gdzie miała styczność z najtrudniejszymi problemami położniczymi oraz ginekologicznymi, a następnie od 2008 roku, w Specjalistycznym Szpitalu im. Świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego, renomowanym ośrodku zajmującym się opieką nad kobietami, gdzie zajmuje się diagnostyką i leczeniem kobiet w zakresie ginekologii i położnictwa. Wykonuje zabiegi i operacje ginekologiczne, zajmuje się również opieką okołoporodową.

Dr Blumska-Janiak zajmuje się kompleksowo nowoczesną ginekologią i położnictwem odnosząc w tym zakresie sukcesy i ciesząc się zaufaniem Pacjentek.

Jednocześnie dr Marta Blumska-Janiak jest jednym z wiodących w Polsce lekarzy zajmujących się ginekologią estetyczną, odnosząc w tym obszarze bardzo satysfakcjonujące dla Pacjentek rezultaty. To najszybciej rozwijającą się gałąź medycyny estetycznej, niezwykle ważny obszar w życiu kobiety, zwłaszcza seksualnym. Dr Blumska-Janiak wykonuje wiele zabiegów z użyciem lasera CO2, a także kwasu hialuronowego. Jest jednym z pierwszych i najbardziej doświadczonych lekarzy w Polsce wykonujących nowatorski zabieg labioplastyki/zmniejszenia warg sromowych mniejszych przy użyciu lasera CO2, których wykonała już ponad 300 pozwalając swym Pacjentkom na nowo cieszyć się komfortem życia codziennego i seksualnego.

Jest wykładowcą Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej- ESAG, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej. W przeszłości była wykładowcą i szkoleniowcem Akademii Ginekologii Estetycznej.

Dr Blumska-Janiak prowadzi szkolenia dla lekarzy z zakresu przeprowadzania zabiegów labioplastyki laserowej i rewitalizacji pochwy przy użyciu lasera MonaLisa Touch.

W całym okresie praktyki zawodowej uczestniczyła w wielu konferencjach, kongresach i kursach rozwijających wiedzę i dających praktyczne spojrzenie na najnowsze praktyki i standardy w zakresie położnictwa i ginekologii.

Jest członkiem seniorem Europejskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej, członkinią Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz członkinią zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

Autorka prac naukowych, pasjonuje się nauką i nowościami w dziedzinach biologicznych.

W kręgu zainteresowań dr Blumskiej-Janiak jest także endokrynologia ginekologiczna, seksuologia i medycyna rozrodu.

Płynnie włada językiem angielskim.

Udziela się również społecznie walcząc o lepszy byt dzieci niepełnosprawnych
w Polsce.

Z Pacjentkami łączy ją serdeczny i przyjazny kontakt.

Współtwórczyni i Współwłaścielka FemiClinic.

specjalistka położnictwa i ginekologii, ginekologia estetyczna

specjalista położnictwa i ginekologii, perinatologii, genetyki klinicznej i diagnostyki prenatalnej

Joanna-Bonarek-Sztaba

specjalistka położnictwa i ginekologii, ginekologia estetyczna

specjalistka w zakresie endokrynologi i chorób wewnętrznych

Specjalista położnictwa i ginekologii oraz balneologii i medycyny fizykalnej.

specjalistka położnictwa i ginekologii

specjalistka położnictwa i ginekologii

zaslepka

dr Andrzej
Iwaniuk

specjalista położnictwa i ginekologii

specjalistka położnictwa i ginekologii

specjalista położnictwa i ginekologii

specjalista położnictwa i ginekologii

zaslepka

dr Anna Kubaty

specjalistka położnictwa i ginekologii

fizjoterapeutka, fizjoterapia uroginekologiczna

fizjoterapeutka, fizjoterapia uroginekologiczna

FullSizeRender2

mgr Krzysztof
Nocuń

fizjoterapeuta, terapia manualna

zaslepka

dr Ewelina Dziuk

specjalistka radiologii i diagnostyki obrazowej

IMG_60972

mgr Magdalena Gielecińska

pielęgniarka

IMG_20190115_191200

mgr Elżbieta Marciniak

pielęgniarka

IMG_60992

Natalia Gorzeń

manager recepcji i administracji

Bezpłatne WiFi

Możliwość
płacenia kartą

Miejsce przyjazne
niepełnosprawnym

Miejsce
klimatyzowane

Zadzwoń 510 511 511

Nasza misja

FemiClinic to miejsce stworzone przez dr Martę Blumską-Janiak, specjalistkę położnictwa i ginekologii i ginekologa estetycznego oraz Jacka Rajnowskiego-Janiak, managera z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w obszarze zarządzania. FemiClinic powstała przede wszystkim dla Kobiet. Z myślą o nich, ich potrzebach i oczekiwaniach. Mamy przyjemność współpracować z doskonałymi specjalistami, zarówno z zakresu położnictwa i ginekologii, jak też endokrynologii, ultrasonografii, badań genetycznych, rehabilitacji i dietetyki.
Naszą misją jest świadczenie usług medycznych i opieki na najwyższym poziomie, a celem zadbanie o zdrowie i najwyższy komfort naszych Pacjentek i Pacjentów.

Oferta FemiClinic

Nowoczesna ginekologia
Zdrowa ciąża
Ginekologia estetyczna
Centrum laseroterapii Ginekologicznej
USG prenatalne
Diagnostyka prenatalna

Biopsje tarczycy i piersi
Rehabilitacja uroginekologiczna
Rehabilitacja
Endokrynologia
USG
Szkolenia dla lekarzy

footer-image-min
Bez tytułu

Weronika Książkiewicz

Zamknij menu