Zadzwoń:   510 511 511      22 827 27 55      Napisz: recepcja@femiclinic.pl
O NAS DOŚWIADCZENIE TO PODSTAWA

FemiClinic to miejsce gdzie przyjmują najwyższej klasy specjaliści, nowoczesne i stylowe, dostosowane do potrzeb pacjentów o najwyższych oczekiwaniach. Wiele pozytywnych opinii potwierdza, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

aloe-vera

Dlaczego warto nas wybrać?

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy. Do każdego podchodzimy indywidualnie, zakładając, że świadczona przez nas opieka powinna być zrealizowana na takim poziomie jakiego każdy z nas oczekuje.

soap-bar

Potwierdzone doświadczenie

Wszyscy specjaliści przyjmujący pacjentów FemiClinic są uznani w swojej dziedzinie i mają wiele zawowodych i naukowych osiągnięć.

woman-lips

Pełne zaufanie klientów

Nasi pacjenci wystawiają nam najwyższe oceny za zarówno na niezależnym portalu ZnanyLekarz.pl jak i w mediach społecznościowych. Zawdzięczamy to świetnym specjalistom, którzy opiekują się pacjenatmi jak i również sprzętowi z którego koszystamy: laser MonaLisa Touch, USG Voluson S8, S6

Zobacz jak pracujemy

Zapraszamy do zapoznania się z krótką, wirtualną podróżą po naszej klinice. Poznaj naszych pracowników oraz wnętrze w którym będziesz czuł się wyjątkowo.

Bezpłatne WiFi

Możliwość
płacenia kartą

Miejsce przyjazne
niepełnosprawnym

Miejsce
klimatyzowane

Zadzwoń 510 511 511

Nasza misja

FemiClinic to miejsce stworzone przez dr Martę Blumską-Janiak, specjalistkę położnictwa i ginekologii, ekspertkę ginekologii estetycznej, plastycznej i rekonstrukcyjnej oraz Jacka Rajnowskiego-Janiak, managera z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w obszarze zarządzania. FemiClinic powstała przede wszystkim dla Kobiet. Z myślą o nich, ich potrzebach i oczekiwaniach. Mamy przyjemność współpracować z doskonałymi specjalistami, zarówno z zakresu położnictwa i ginekologii, jak też endokrynologii, ultrasonografii, badań genetycznych, rehabilitacji i dietetyki.
Naszą misją jest świadczenie usług medycznych i opieki na najwyższym poziomie, a celem zadbanie o zdrowie i najwyższy komfort naszych Pacjentek i Pacjentów.

Fundacja Filip

Oferta FemiClinic

Nowoczesna ginekologia
Zdrowa ciąża
Ginekologia estetyczna, plastyczna i rekonstrukcyjna
Centrum laseroterapii Ginekologicznej
USG prenatalne
Diagnostyka prenatalna

Biopsje tarczycy i piersi
Rehabilitacja uroginekologiczna
Rehabilitacja
Diabetologia
Endokrynologia
USG
Szkoła rodzenia
Szkolenia dla lekarzy

footer-image-min
Bez tytułu

Weronika Książkiewicz

Zamknij menu
pl_PL
en_GB pl_PL