O NAS DOŚWIADCZENIE TO PODSTAWA

FemiClinic to miejsce gdzie przyjmują najwyższej klasy specjaliści, nowoczesne i stylowe, dostosowane do potrzeb pacjentów o najwyższych oczekiwaniach. Wiele pozytywnych opinii potwierdza, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie.

aloe-vera

Dlaczego warto nas wybrać?

Dla nas każdy Pacjent jest wyjątkowy. Do każdego podchodzimy indywidualnie, zakładając, że świadczona przez nas opieka powinna być zrealizowana na takim poziomie jakiego każdy z nas oczekuje.

soap-bar

Potwierdzone doświadczenie

Wszyscy specjaliści przyjmujący pacjentów FemiClinic są uznani w swojej dziedzinie i mają wiele zawowodych i naukowych osiągnięć.

woman-lips

Pełne zaufanie klientów

Nasi pacjenci wystawiają nam najwyższe oceny za zarówno na niezależnym portalu ZnanyLekarz.pl jak i w mediach społecznościowych. Zawdzięczamy to świetnym specjalistom, którzy opiekują się pacjenatmi jak i również sprzętowi z którego koszystamy: laser MonaLisa Touch, USG Voluson S8, S6

Zobacz jak pracujemy

Zapraszamy do zapoznania się z krótką, wirtualną podróżą po naszej klinice. Poznaj naszych pracowników oraz wnętrze w którym będziesz czuł się wyjątkowo.

Bezpłatne WiFi

Możliwość
płacenia kartą

Miejsce przyjazne
niepełnosprawnym

Miejsce
klimatyzowane

Zadzwoń 510 511 511

Nasza misja

FemiClinic to miejsce stworzone przez dr Martę Blumską-Janiak, specjalistkę położnictwa i ginekologii, międzynarodowego eksperta w zakresie ginekologii plastycznej, estetycznej i rekonstrukcyjnej oraz Jacka Rajnowskiego-Janiak, managera z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w obszarze zarządzania. FemiClinic powstała przede wszystkim dla Kobiet. Z myślą o nich, ich potrzebach i oczekiwaniach. FemiClinic to klinika dla Kobiet na każdym etapie życia. Zespół FemiClinic to najlepsi specjaliści z zakresu położnictwa i ginekologii, ginekologii estetycznej, plastycznej i rekonstrukcyjnej, chirurgii plastycznej, endokrynologii, diabetologii, ultrasonografii, badań genetycznych i rehabilitacji.

Fundacja Filip

Oferta FemiClinic

Nowoczesna ginekologia
Zdrowa ciąża
USG prenatalne
Diagnostyka prenatalna
Ginekologia plastyczna, estetyczna i rekonstrukcyjna
Laseroterapia ginekologiczna
Chirurgia plastyczna
Endokrynologia

Diabetologia
Biopsje tarczycy i piersi
Rehabilitacja uroginekologiczna
Rehabilitacja
USG
Szkoła Rodzenia
Punkt pobrań
Szkolenia dla lekarzy
FemiClinic
footer-image-min
Bez tytułu

Weronika Książkiewicz