Zadzwoń   510 511 511      22 827 27 55
KONTAKT
SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 FemiClinic znajduje się w centrum Warszawy. Dzięki tej lokalizacji łatwo jest do nas dotrzeć z każdego miejsca w mieście, a także z Dworców Zachodniego i Centralnego oraz Lotniska im. Fryderyka Chopina. Zapraszamy do nas!

Bez tytułu

Jeśli mają Państwo pytania lub sugestie prosimy o kontakt. W tym celu proponujemy skorzystać z formularza kontaktowego lub użyć poniższych numerów telefonów. Na każde pytanie odpowiemy tak szybko jak będzie to możliwe.

Adres:
Elizy Orzeszkowej 14,
02-374 Warszawa

Zapraszamy
Pon-Pt 09:00-21:00

Telefon: 510 511 511
Telefon: 22 827 27 55

 

Bezpłatne WiFi

Możliwość
płacenia kartą

Miejsce przyjazne
niepełnosprawnym

Miejsce
klimatyzowane

Zadzwoń 510 511 511

Nasza misja

FemiClinic to miejsce stworzone przez dr Martę Blumską-Janiak, specjalistkę położnictwa i ginekologii i ginekologa estetycznego oraz Jacka Rajnowskiego-Janiak, managera z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami w obszarze zarządzania. FemiClinic powstała przede wszystkim dla Kobiet. Z myślą o nich, ich potrzebach i oczekiwaniach. Mamy przyjemność współpracować z doskonałymi specjalistami, zarówno z zakresu położnictwa i ginekologii, jak też endokrynologii, ultrasonografii, badań genetycznych, rehabilitacji i dietetyki.
Naszą misją jest świadczenie usług medycznych i opieki na najwyższym poziomie, a celem zadbanie o zdrowie i najwyższy komfort naszych Pacjentek i Pacjentów.

Oferta FemiClinic

Nowoczesna ginekologia
Zdrowa ciąża
Ginekologia estetyczna
Centrum laseroterapii Ginekologicznej
USG prenatalne
Diagnostyka prenatalna
Biopsje tarczycy i piersi

Dietetyka kobiet w ciąży i Mam
Rehabilitacja uroginekologiczna
Rehabilitacja
Endokrynologia
USG
Szkolenia dla lekarzy

footer-image-min
Bez tytułu

Weronika Książkiewicz

Zamknij menu